"Profesjonalizm oparty na wieloletnim doświadczeniu ..."

 

 

"Troskliwe podejście do indywidualnych potrzeb klienta ..."

 

 

"... wykonawca na miarę Twoich oczekiwań ..."

Atrakcyjna oferta usług geodezyjnych

Wykonujemy różnego rodzaju prace geodezyjne począwszy od całościowej obsługi geodezyjnej dużych inwestycji budowlanych, przez projektowanie, realizację budowy i eksploatacji, a skończywszy na drobnych zleceniach od osób prywatnych.

Strona główna Profil działalności Budowa budynków i domów jednorodzinnych
Budowa budynków i domów jednorodzinnych PDF Drukuj Email

BUDOWA DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Nasze doświadczenie i fachowa wiedza umożliwiają nam budowanie domów jednorodzinnych najwyższej jakości dających pełne zadowolenie naszym Klientom. 

Wybór wykonawcy to poważna decyzja dlatego też chcielibyśmy przedstawić zalety naszej oferty, które mogą zadecydować o podjęciu przez Państwa decyzji o wyborze naszej firmy do prowadzenia Państwa inwestycji:
- fachowa obsługa i doradztwo techniczne na najwyższym poziomie 
- profesjonalne i sprawdzone ekipy budowlane
- terminowe rozpoczęcie i zakończenie prac budowlanych
- udzielenie przez naszą firmę gwarancji  na wykonane prace w ramach podpisanej umowy
- zakup oraz transport materiałów o najwyższej jakości

Na podstawie wybranego projektu i po uzgodnieniu Państwa oczekiwań opracujemy  i przedstawimy szczegółową ofertę wraz z kalkulacją. W zależności od Państwa potrzeb będzie ona uwzględniać trzy etapy budowy: stan surowy, stan deweloperski i stan pod klucz. Po zapoznaniu się z ofertą zyskają Państwo pewność, że dobrze rozumiemy Państwa oczekiwania a wybór naszej firmy to słuszna decyzja.

Własny dom to spokój, poczucie bezpieczeństwa i szczęscie domowników. Niestety jego budowa bez doświadczenia i odpowiedniej wiedzy wydaje się koszmarem, jeżeli samodzielnie należy zebrać informacje o potrzebnych dokumentach, następnie zebrać te dokumenty i jeszcze pilnować ekip robotników. Oczywiście jest prostsze rozwiązanie - powierzenie całości budowy i wszelkich formalności naszej firmie! Po podpisaniu umowy przekazują nam Państwo upoważnienie do reprezentowania ich w urzędach i czekają na klucze do własnego domu. W tym samym czasie fachowcy z naszej firmy pracują nad Państwa przyszłym domem:
- przeznaczają wiele godzin na załatwienie potrzebnych formalności w urzędach, w tym pozwolenie na budowę oraz wszystkie przyłącza (energetyczne, wodne, gazowe, kanalizacja)
- kupują i przywożą na miejsce materiały oraz przygotowują plac budowy
- organizują zaplecze socjalne i nadzór geodezyjny
- wyznaczają kierownika budowy
- koordynują prace średnio 17 ekip budowlanych, między innymi: murarzy, cieśli, dekarzy, tynkarzy, posadzkarzy, elektryków, hydraulików, brygad od ocieplenia dachu i płyt kartonowo-gipsowych, ocieplenia i tynkowania elewacji, glazurników...
- dokonują odbioru budynku, aby mogli się Państwo do niego wprowadzić!

Przepis na sukces Państwa inwestycji to:
- żadnych formalności, ponieważ załatwiamy za Państwa wszystkie sprawy urzędowe.
- kompleksowe wykonawstwo, ponieważ przejmujemy wszystkie zadania, związane z budowa domu i kontrolujemy jakość każdego etapu budowy
- bezpieczeństwo, solidność i terminowość, ponieważ udzielamy gwarancji na inwestycje i świadczą o nas zadowoleni klienci i liczne realizacje

Budowę dzielimy na trzy etapy: stan surowy, prace deweloperskie i prace pod klucz. Czas wykonania domu pod klucz to 7 miesięcy. Bezpiecznie jednak jest zarezerwować na budowę domu pełen rok. Poszczególne etapy trwają: 3 miesiące - stan surowy, 2 miesiące - prace deweloperskie i 2 miesiące - prace pod klucz. 

Kontakt