"Profesjonalizm oparty na wieloletnim doświadczeniu ..."

 

 

"Troskliwe podejście do indywidualnych potrzeb klienta ..."

 

 

"... wykonawca na miarę Twoich oczekiwań ..."

Solidne Wykonanie Wszystkim Elementów Konstrukcyjnych

Specjalizujemy się w pracach żelbetowych, murarskich oraz robotach ziemnych. Żelbet jest uniwersalnym materiałem budowlanym stosowanym do budowy wszystkich elementów konstrukcyjnych - fundamentów, ścian, płyt, powłok, ścian oporowych i innych.

Strona główna Profil działalności Budowa budynków i domów jednorodzinnych
Budowa budynków i domów jednorodzinnych PDF Drukuj Email

BUDOWA DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Nasze doświadczenie i fachowa wiedza umożliwiają nam budowanie domów jednorodzinnych najwyższej jakości dających pełne zadowolenie naszym Klientom. 

Wybór wykonawcy to poważna decyzja dlatego też chcielibyśmy przedstawić zalety naszej oferty, które mogą zadecydować o podjęciu przez Państwa decyzji o wyborze naszej firmy do prowadzenia Państwa inwestycji:
- fachowa obsługa i doradztwo techniczne na najwyższym poziomie 
- profesjonalne i sprawdzone ekipy budowlane
- terminowe rozpoczęcie i zakończenie prac budowlanych
- udzielenie przez naszą firmę gwarancji  na wykonane prace w ramach podpisanej umowy
- zakup oraz transport materiałów o najwyższej jakości

Na podstawie wybranego projektu i po uzgodnieniu Państwa oczekiwań opracujemy  i przedstawimy szczegółową ofertę wraz z kalkulacją. W zależności od Państwa potrzeb będzie ona uwzględniać trzy etapy budowy: stan surowy, stan deweloperski i stan pod klucz. Po zapoznaniu się z ofertą zyskają Państwo pewność, że dobrze rozumiemy Państwa oczekiwania a wybór naszej firmy to słuszna decyzja.

Własny dom to spokój, poczucie bezpieczeństwa i szczęscie domowników. Niestety jego budowa bez doświadczenia i odpowiedniej wiedzy wydaje się koszmarem, jeżeli samodzielnie należy zebrać informacje o potrzebnych dokumentach, następnie zebrać te dokumenty i jeszcze pilnować ekip robotników. Oczywiście jest prostsze rozwiązanie - powierzenie całości budowy i wszelkich formalności naszej firmie! Po podpisaniu umowy przekazują nam Państwo upoważnienie do reprezentowania ich w urzędach i czekają na klucze do własnego domu. W tym samym czasie fachowcy z naszej firmy pracują nad Państwa przyszłym domem:
- przeznaczają wiele godzin na załatwienie potrzebnych formalności w urzędach, w tym pozwolenie na budowę oraz wszystkie przyłącza (energetyczne, wodne, gazowe, kanalizacja)
- kupują i przywożą na miejsce materiały oraz przygotowują plac budowy
- organizują zaplecze socjalne i nadzór geodezyjny
- wyznaczają kierownika budowy
- koordynują prace średnio 17 ekip budowlanych, między innymi: murarzy, cieśli, dekarzy, tynkarzy, posadzkarzy, elektryków, hydraulików, brygad od ocieplenia dachu i płyt kartonowo-gipsowych, ocieplenia i tynkowania elewacji, glazurników...
- dokonują odbioru budynku, aby mogli się Państwo do niego wprowadzić!

Przepis na sukces Państwa inwestycji to:
- żadnych formalności, ponieważ załatwiamy za Państwa wszystkie sprawy urzędowe.
- kompleksowe wykonawstwo, ponieważ przejmujemy wszystkie zadania, związane z budowa domu i kontrolujemy jakość każdego etapu budowy
- bezpieczeństwo, solidność i terminowość, ponieważ udzielamy gwarancji na inwestycje i świadczą o nas zadowoleni klienci i liczne realizacje

Budowę dzielimy na trzy etapy: stan surowy, prace deweloperskie i prace pod klucz. Czas wykonania domu pod klucz to 7 miesięcy. Bezpiecznie jednak jest zarezerwować na budowę domu pełen rok. Poszczególne etapy trwają: 3 miesiące - stan surowy, 2 miesiące - prace deweloperskie i 2 miesiące - prace pod klucz. 

Kontakt